Milena Kabatnik

lek.

Ginekolog-położnik, Seksuolog

Milena Kabatnik - Ginekolog-położnik

Umów wizytę w klinice

Profil

Jestem specjalistą ginekologii, absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne odbywałam w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie a doświadczenie zabiegowe zdobywałam w Oddziale Patologii Ciąży Szpitala Bielańskiego w Warszawie jak i Oddziale Ginekologiczno -Położniczym Szpitala Medicover. W 2021 złożyłam Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w dziedzinie Położnictwa i Ginekologii. Od 2018 r. pracuję w Telefonie Zaufania Federacji na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, gdzie zajmuję się konsultacjami z zakresu ginekologii, położnictwa, seksuologii i edukacji psychoseksualnej.

W roku 2022 ukończyłam kierunek Seksuologii Klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie. Posiadam doświadczenie w pracy z obcokrajowcami, które zdobywałam na praktykach zagranicznych w Meksyku i Tajlandii, jak i podczas misji medycznej w Kazachstanie, więc zapraszam pacjentów anglojęzycznych.

Głównymi moimi obszarami zainteresowania jest opieka nad pacjentkami młodocianymi, celem edukacji seksualnej, prawidłowego doboru antykoncepcji hormonalnej; jak i kobietami w ciąży i po porodzie, nie tylko w obszarze opieki zdrowotnej ale również edukacji seksualnej w tym czasie.

Jestem zaangażowanym działaczem Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland a prywatnie – od 2 lat szczęśliwa mieszkanka Trójmiasta, pasjonatka podróży, kuchni włoskiej i dobrej książki. W medycynie – lekarka wspierająca głównie kobiety.

Specjalizacje

  • Ginekolog-położnik
  • Seksuolog

Leczone choroby

  • dysfunkcje seksualne
  • ginekologia dziewczęca
  • niepłodność
  • prowadzenie ciąży
  • zaburzenia miesiączkowania

Q&A

Dlaczego zostałaś lekarzem?

Marzenie odkąd pamiętam, już od dziecka niesamowicie interesowała mnie anatomia i fizjologia ludzkiego ciała.

 

Skąd się wzięło Twoje zainteresowanie ginekologią i położnictwem?

Po I roku studiów odbywałam praktyki lekarskie na oddziale położniczym, gdy po raz pierwszy asystowałam do cięcia cesarskiego zrozumiałam, że narodziny człowieka to „moje miejsce” w medycynie.

 

Kto jest Twoją inspiracją, co Cię inspiruje?

Śp. prof. Romuald Dębski, mój mąż.

 

Praca w INVICTA to dla Ciebie…

Ogromny krok w rozwoju zawodowym.

 

Skąd w Tobie potrzeba pomagania innym?

Uwielbiam ludzi. Chciałabym dołożyć swoją „cegiełkę” do tego, by świat był choć trochę lepszym miejscem.

 

Czy jest w Tobie coś co może zaskoczyć pacjentów?

Jestem ogromną gadułą. 🙂

Języki

polski
angielski

Infolinia

Pn-Pt.: 7:00 - 20:00
Sb.: 7:00 - 15:00

Formularz kontaktowy

Masz do nas pytania? Napisz. Odzwonimy do Ciebie.