Zdrowie kobiety

W Klinikach INVICTA rozumiemy kobiety jak nikt inny. Wiemy, z jakimi wyzwaniami mierzysz się na co dzień. Sprawdź, jak możemy zaopiekować się Twoim zdrowiem!

Zdrowie kobiety
Zdrowie kobiety

Kompleksowo troszczymy się o zdrowie kobiet

Silna, zdolna, mądra, przebojowa – niezależnie od tego, jaka jesteś na co dzień, zasługujesz na możliwie najlepszą opiekę. Znajdziesz ją w Klinikach INVICTA. Nasi specjaliści z zakresu różnych dziedzin medycyny kompleksowo zatroszczą się o Twoje zdrowie. Oferujemy szeroki pakiet usług, wśród których znajdziesz badania profilaktyczne i diagnostyczne, a także konsultacje specjalistyczne.

Wybór ginekologa, który będzie Ci towarzyszył na różnych etapach życia, jest ogromnie ważny. Jeżeli podejmiesz dobrą decyzję, zyskasz wieloletnie wsparcie w działaniach profilaktycznych, leczeniu dolegliwości, ale również w prowadzeniu Twojej ciąży i opiece w macierzyństwie.

W czym możemy pomóc?

W Klinikach INVICTA znajdziesz nie tylko opiekę ginekologiczną. Wśród naszych poradni znajdziesz również urologiczną, która udzieli pomocy w takich sytuacjach, jak np. infekcje układu moczowego, kamica nerkowa, czy też nietrzymanie moczu. Jeśli występują u Ciebie problemy z gospodarką hormonalną, zaopiekuje się Tobą nasza poradnia endokrynologiczna, która zajmuje się nie tylko chorobami tarczycy, ale również PCOS, zaburzeniami miesiączkowania, ale również wczesnymi objawami menopauzy.

Wiemy, że efektywna opieka, to kompleksowa opieka – dlatego chcemy zadbać nie tylko o Twoje zdrowie fizyczne. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy bezpieczną przestrzeń, w której możesz opowiedzieć nam o wyzwaniach, z jakimi aktualnie się mierzysz. Do Twojej dyspozycji są specjaliści z zakresu psychologii i seksuologii, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.

Holistyczność naszej oferty znajduje dopełnienie w usługach naszej Kliniki Anti-Aging INVICTA. Z nami możesz zadbać nie tylko o zdrowie ciała i ducha, ale również o swoje piękno zewnętrzne. Pomożemy Ci poczuć się wyjątkowo – w każdej sferze!

Poczytaj więcej

Infolinia

Pn-Pt.: 7:00 - 20:00
Sb.: 7:00 - 15:00

Formularz kontaktowy

Masz do nas pytania? Napisz. Odzwonimy do Ciebie.