W Oławie 1590 złotych dofinansowania diagnostyki niepłodności

Bezskutecznie staracie się o dziecko od dłuższego czasu? W Oławie możecie zostać objeci programem wczesnej diagnostyki w kierunku niepłodności. W ramach programu macie możliwość uczestniczenia w szeregu badań diagnostycznych oraz specjalistycznych konsultacjach.

Dofinansowaniem w wysokości 1590 złotych objęte są:

 • badanie poziomu hormonu antymullerowskiego – AMH,
 • pakiet badań hormonalnych kobiety (hormon folikulotropowy -FSH, hormon luteinizujący – LH, estradiol, tyreotropina -TSH, testosteron i prolaktyna),
 • rozszerzone badanie nasienia,
 • trzy konsultacje ginekologiczne w kierunku diagnostyki i leczenia niepłodności, w tym konsultację wstępną pary,
 • konsultację andrologiczną, jeżeli wyniki badań wykażą nieprawidłowości w obrębie jakości nasienia,
 • konsultację endokrynologiczną, jeżeli wyniki badań wykażą nieprawidłowości w obrębie poziomu hormonów,
 • konsultację dietetyczną pary.

Program współfinansowany przez
Gminę Miasto Oława

To najważniejsza decyzja
w Waszym życiu

Wybierając klinikę leczenia niepłodności warto zwrócić uwagę na jej historię, doświadczenie, zaplecze medyczno-laboratoryjne oraz rangę specjalistów.

W Klinikach INVICTA możecie być pewni, że działamy na najwyższym światowym poziomie. Jesteśmy ekspertami w zakresie leczenia metodą in vitro i wyznaczamy standardy w medycynie. To wszystko bezpośrednio przekłada się na skuteczność leczenia w naszych klinikach, a w efekcie na zwiększenie szansy na upragnioną ciążę.

 

75% par, które przystąpiły w Klinice INVICTA do in vitro doczekuje się upragnionej ciąży.

Jest to statystyka dla kobiet do 35 roku życia, już po pierwszym podejściu do in vitro.

Ikona in vitro ekspert

Eksperci od trudnych przypadków

60% naszych pacjentów ma za sobą długą i skomplikowaną historię leczenia. Naszych ekspertów od in vitro niewiele może zaskoczyć. Dlatego możemy prowadzić szybkie i efektywne leczenie, nawet w nieoczywistych przypadkach. Jesteśmy w stanie zaopiekować się nawet najbardziej wymagającymi pacjentami.

Najlepszy rozwój zarodków

Na czele zespołu doświadczonych embriologów w Klinice INVICTA stoi dr hab. n. biol. Joanna Liss – prekursorka w zakresie mrożenia komórek jajowych i tkanki jajnikowej.
Dr Liss, działając w oparciu o swoją wiedzę naukową i doświadczenie, tworzy standardy w zakresie procedur wykorzystywanych w laboratorium embriologicznym.
Ze standardów, które wyznacza dr Liss korzystają inne kliniki w całej Polsce.

Szybka szansa na sukces

Posiadając zaplecze ekspertów z różnych dziedzin wsparcia płodności i własne laboratoria możemy szybko realizować proces leczenia. Wszystkie badania oraz konsultacje u specjalistów możecie wykonać w jednym miejscu i nawet w jednym dniu. Szybkie i trafne diagnozy dają w efekcie mniejsze ryzyko powikłań oraz większą szansę na powodzenie.

Kto może skorzystać z dofinansowania wczesnej diagnostyki w kierunku niepłodności w Oławie?

Programy diagnostyki niepłodności mogą pomóc Wam w spełnieniu marzenia o pełnej rodzinie.
Sprawdź, czy są dla Was.

 • Które nie mogą zrealizować planów rozrodczych poprzez spontaniczną koncepcję, które spełniają następujące kryteria:

  • wiek kobiety mieści się w przedziale 24 – 42 lat (w/g rocznika urodzenia);
  • od minimum 12 miesięcy bezskutecznie starają się o ciążę (w przypadku, kiedy kobieta ukończyła 35 r.ż. wymagany okres bezskutecznych starań skraca się do minimum 6 miesięcy);
  • są mieszkańcami Gminy Miasto Oława.

  Kryteria wykluczenia:

  • z Programu wykluczone zostaną pary, które odbyły lub odbywają diagnostykę i leczenie w ramach projektu “Rządowy program kompleksowej ochrony zdrowia prokreacyjnego w Polsce w latach 2016-2020” lub w ramach jego kontynuacji na rok 2021.

  O kwalifikacji do Programu decyduje kolejność zgłoszeń (w miarę dostępności miejsc), przy jednoczesnym spełnieniu kryteriów włączenia do Programu i braku kryteriów wykluczających.

Wymagacie innego leczenia?
Nie mieszkacie w Oławie?

Sprawdź naszą klasyczną, pełną ofertę leczenia in vitro, którą realizujemy dla par z całej Polski, niezależnie od wieku i miejska zamieszkania.

Infolinia

Pn-Pt.: 7:00 - 20:00
Sb.: 7:00 - 15:00

Formularz kontaktowy

Masz do nas pytania? Napisz. Odzwonimy do Ciebie.