Anna Szczurowicz

dr n. med.

Endokrynolog, Ginekolog-położnik

Umów wizytę w klinice

LUB ZADZWOŃ NA INFOLINIĘ +48 (58) 58 58 800
`

Profil

Jestem doktorem nauk medycznych, specjalistą w zakresie położnictwa i ginekologii oraz endokrynologii. Posiadam niemal 30 lat doświadczenia zawodowego. Od 1993 r. pracowałam na stanowisku asystenta w I Klinice Ginekologii i Położnictwa Akademii Medycznej w Gdańsku. W 1997 r. otrzymałam tytuł doktora nauk medycznych i w tym samym roku rozpoczęłam prace jako adiunkt w II Klinice Położnictwa i Ginekologii. W czasie pracy w Gdańskiej Akademii Medycznej interesowałam się początkowo położnictwem i problemami związanymi z cukrzycą u kobiet ciężarnych, następnie operacjami laparoskopowymi związanymi głównie z niepłodnością i PCOS oraz histeroskopową oceną jamy macicy.

Ukończyłam studia na Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Stale aktualizuje wiedzę i podnoszę kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach naukowych, kursach i szkoleniach zawodowych. Posiadam liczne certyfikaty potwierdzające moje kwalifikacje.

Jestem Członkiem: Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

Specjalizacje

  • Endokrynolog
  • Ginekolog-położnik

Leczone choroby

  • porady endokrynologiczno-położnicze
  • zespół policystycznych jajników (PCOS)

Języki

polski
angielski

Infolinia

Pn-Pt.: 7:00 - 20:00
Sb.: 7:00 - 15:00

Formularz kontaktowy

Masz do nas pytania? Napisz. Odzwonimy do Ciebie.