Izabela Maciejczyk

lek.

Onkolog

Umów wizytę w klinice

LUB ZADZWOŃ NA INFOLINIĘ +48 (58) 58 58 800
`

Profil

Jestem onkologiem z 25-letnim stażem pracy w zawodzie lekarza. Specjalizację z onkologii klinicznej zrobiłam w 2010 roku. Od 2008 roku przyjmuję w Poradniach Onkologicznych. Pracuję także w Oddziale Onkologicznym w Elblągu.

Ukończyłam Akademię Medyczną w Gdańsku na wydziale lekarskim w 1996 r. Biorę udział w licznych konferencjach w dziedzinie onkologii, żeby wciąż aktualizować swoją wiedzę. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej.

Specjalizacje

  • Onkolog

Leczone choroby

  • nowotwór piersi
  • nowotwór prostaty
  • nowotwory łagodne
  • nowotwory złośliwe
  • zmiany nowotworowe

Q&A

Dlaczego zostałaś lekarzem?
Będąc dzieckiem często bywałam u lekarza. Już wtedy pojawiła się myśl i marzenie, że chciałabym tak samo pomagać ludziom w przywracaniu zdrowia.

Skąd się wzięło Twoje zainteresowanie onkologią?
Będąc internistą pragnęłam rozszerzyć swoje kompetencje o bardzo konkretną, dynamicznie rozwijającą się dziedzinę, jaką jest onkologia. Zwłaszcza, że coraz szybciej wzrastała liczba zachorowań na nowotwory.

Co Cię inspiruje?
Miłość jest najważniejsza: w życiu, w pracy, w każdej sferze życia. Jeśli kochamy to, co robimy, staje się to naszą pasją.

Praca w INVICTA to dla Ciebie…
Nowe wyzwanie, szansa na rozwój w dobrze postrzeganej, prywatnej firmie na rynku ochrony zdrowia,

Co lubisz robić w wolnym czasie?
Wolny czas spędzam aktywnie – pilates, jazda na rowerze, trekking w górach wysokich. To daje mi sporo szczęścia, motywację, potrzebny dystans i energię, a także odpręża psychicznie.

Języki

polski
angielski

Infolinia

Pn-Pt.: 7:00 - 20:00
Sb.: 7:00 - 15:00

Formularz kontaktowy

Masz do nas pytania? Napisz. Odzwonimy do Ciebie.