Michał Kunicki

dr hab. n. med.

Ginekolog-położnik

Michał Kunicki - Ginekolog-położnik

Umów wizytę w klinice

Profil

Jestem doktorem nauk medycznych, specjalistą ginekologii i położnictwa, endokrynologii oraz endokrynologii i rozrodczości. W klinice INVICTA pracuję od 2011 r. zajmując się leczeniem niepłodności partnerskiej. Od początku pracy zawodowej zajmuję się leczeniem kobiet z zaburzeniami endokrynologicznymi oraz parami, które borykają się z problemem niepłodności. Endokrynologia ginekologiczna (zwłaszcza medycyna rozrodu) to moja pasja, której poświęcam bardzo dużo czasu i pracy. Zajmuję się również pracą naukową.

Ukończyłem Akademia Medyczna w Warszawie. W 2005 r. uzyskałem II st. specjalizacji w zakresie ginekologii i położnictwa. W 2006 r. otrzymałem tytuł doktora nauk medycznych. Specjalizację II st. endokrynologia otrzymałem w 2008 r., a endokrynologia ginekologiczna i rozrodczość w 2015 r. W 2018 r. otrzymałem habilitację.
Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach oraz konferencjach i zjazdach naukowych dotyczących endokrynologii ginekologicznej i leczenia niepłodności.

Jestem członkiem Europejskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (ESHRE), Towarzystwa Endokrynologii Ginekologicznej, Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu oraz Towarzystwa Nadmiaru Androgenów i Zespołu Policystycznych Jajników (AE-PCOS).

Specjalizacje

  • Ginekolog-położnik

Leczone choroby

  • niepłodność
  • niepowodzenia ciąży
  • poronienia
  • zespół policystycznych jajników (PCOS)

Publikacje

Jestem autorem i współautorem wielu publikacji naukowych i doniesień zjazdowych, a także wielokrotnie byłem prelegentem na licznych konferencjach naukowych dotyczących endokrynologii ginekologicznej i niepłodności.

Artykuły w Invictopedii i Blogu

Q&A

Praca w INVICTA to dla Ciebie…
realizacja pasji, jaką jest pomoc innym.

Co lubisz robić w wolnym czasie?
Czytać książki.

Z czego jesteś naprawdę dumny?
Z dzieci.

Języki

polski
angielski
rosyjski

Infolinia

Pn-Pt.: 7:00 - 20:00
Sb.: 7:00 - 15:00

Formularz kontaktowy

Masz do nas pytania? Napisz. Odzwonimy do Ciebie.