In vitro AIOO® GPS™ – nowa generacja IVF

Wykorzystanie sztucznej inteligencji (AI) i najnowszych osiągnięć genetyki w procesie IVF to wyższa skuteczność, większe bezpieczeństwo i niższy koszt leczenia dla naszych pacjentów. Dla nas efekt leczenia jest najważniejszy - w drodze do rodzicielstwa liczy się każdy procent skuteczności więcej.

In vitro AIOO GPS
In vitro AIOO GPS

In vitro AIOO® GPS™

Sztuczna inteligencja i genetyka w leczeniu niepłodności, czyli nowa generacja in vitro w Klinikach INVICTA

W Klinikach INVICTA rozwijamy nowe technologie i metody, by zwiększyć skuteczność leczenia i ułatwić naszym pacjentom drogę do rodzicielstwa. In vitro AIOO® GPS™ to wyjątkowe w skali światowej rozwiązanie, opracowane przez zespół naukowy Centrum Badawczo-Rozwojowego INVICTA. Uniwersalność tej technologii sprawia, że jest prawdziwym przełomem w dziedzinie leczenia niepłodności.

In vitro AIOO® GPS™ opiera się na wiedzy i doświadczeniu ponad 60 ekspertów oraz komputerowej analizie ponad 9 tysięcy historii leczenia niepłodności.

 

Z czego składa się In vitro AIOO® GPS™?

Nowa generacja IVF przewyższa standardowe metody leczenia, zapewniając zarówno większą skuteczność leczenia niepłodności, jak i odpowiednie bezpieczeństwo.

Co to jest AIOO® ?

AIOO® – Artificial Intelligence Oocytes – to autorskie oprogramowanie opracowane z wykorzystaniem algorytmów sztucznej inteligencji (AI). AIOO® wspiera lekarza w przygotowaniu najlepszego protokołu stymulacji oraz dawki gonadotropin na podstawie informacji o pacjentce. Są to takie dane jak poziom AMH, wiek, BMI, wyniki badań, stan zdrowia oraz historia leczenia.

Co to jest GPS™?

Badanie GPS™ – Genetyczna Predykcja Stymulacji – to jedyne na świecie badanie genetyczne, które pozwala zweryfikować czy czynnik genetyczny może mieć wpływ na przebieg i efekt stymulacji hormonalnej. Dzięki tej informacji system AIOO® może jeszcze precyzyjniej dobrać dawkę stymulacji.

AIOO®GPS™ współdziałając ze sobą, pomagają lekarzowi dokładniej określić prawdopodobną liczbę dojrzałych komórek jajowych możliwych do uzyskania w efekcie stymulacji. Dzięki temu lekarz może przewidzieć nie tylko wynik stymulacji, ale również ma większą kontrolę nad bezpieczeństwem całej procedury in vitroryzyko hiperstymulacji jajników pacjentki zostaje bowiem znacząco zmniejszone.

Wysoka jakość i maksymalna liczba dojrzałych komórek jajowych gotowych do zapłodnienia przy zastosowaniu możliwie najniższych dawek leków niezbędnych do stymulacji hormonalnej.

Ograniczenie ryzyka wystąpienia hiperstymulacji.

Zindywidualizowana procedura leczenia in vitro.

Jak In vitro AIOO® GPS™ pomaga w leczeniu niepłodności?

Pozyskanie dojrzałych komórek jajowych o dobrej jakości zwiększa prawdopodobieństwo skutecznego zapłodnienia.

Jeżeli szukasz precyzyjnego podejścia, które pozwoli zwiększyć szanse na Twój sukces już przy pierwszym zastosowaniu procedury in vitro, to leczenie In vitro AIOO® GPS™ będzie najlepszym wyborem.

 

Szczęśliwa para spodziewająca się dziecka.

Większa skuteczność

O 20 % zwiększona skuteczność leczenia poprzez precyzyjny dobór wysokiej jakości i odpowiedniej ilość dojrzałych komórek jajowych gotowych do zapłodnienia

Szczupła kobieta w ciąży w żółtej sukience trzyma ręce na brzuchu. Nad jej głową unosi się obłoczek, w którym widać kroplę krwi.

Mniejsze ryzyko

Mniejsze ryzyko powikłań i skutków ubocznych dla pacjentki dzięki zredukowaniu dawki leków niezbędnych do stymulacji hormonalnej średnio o 10%

Trzech pracowników stoi obok siebie. Osoba po lewej stronie nosi okulary i ma założone ręce na piersi. Osoba po prawej stronie ma skrzyżowane ręce na piersi. Osoba w środku ma założony medal z napisem „1”.

22 lata doświadczenia

Wykorzystanie wiedzy płynącej z ponad 22 lat doświadczenia w leczeniu niepłodności

Dwie osoby witają się, ściskając sobie dłonie. Są to kobieta i mężczyzna. Kobieta ma na sobie wizytówkę ze swoim imieniem.

Oszczędność finansowa

Redukcja kosztów ogólnych leczenia poprzez zminimalizowanie konieczności wykonywania wielokrotnych procedur

Ilustracja przedstawia żółtą, podświetloną lupę nachodzącą na dokument w schowku. Dokument zawiera tekst i wykresy medyczne.

Precyzyjne wyniki

Niższy koszt leczenia w ramach procedury dzięki precyzyjnym prognozom opartym na spersonalizowanych danych medycznych konkretnej pacjentki

Dla kogo In vitro AIOO® GPS™?

In vitro AIOO® GPS™ jest wskazane dla wszystkich par  zakwalifikowanych do procesu in vitro, które poszukują najnowszych rozwiązań.

Wystarczy, że umówisz się na poradę do naszego lekarza specjalisty, na której dowiesz się, czy metoda In vitro AIOO® GPS może mieć zastosowanie w Twoim przypadku.

Zadzwoń na naszą infolinię i wybierz termin dogodny dla Ciebie i Twojego Partnera. Pamiętaj, że na taką wizytę nie potrzebujesz skierowania. Nasz konsultant przekaże Ci wszystkie niezbędne informacje, podpowie jakie dokumenty zabrać na wizytę oraz przekaże odpowiednią ankietę do wypełniania w domu. Możesz wybrać wizytę stacjonarną w jednej z naszych 6 Klinik lub wizytę online.

 

 

Umów się już dziś

Dlaczego warto wybrać leczenie In vitro AIOO® GPS™ w INVICTA?

Szybka diagnoza – szybkie działanie. Dzięki wsparciu AIOO® GPS™ lekarz zaproponuje Ci leczenie hormonalne, które zdecydowanie przybliży Cię do macierzyństwa.

Otrzymasz symulację wyników z kilku wariantów stymulacji hormonalnej. Oznacza to pełnoprawną informację na temat tego, ile komórek jajowych będzie można uzyskać w Twojej sytuacji, stosując poszczególne schematy leczenia.

Dzięki In vitro AIOO® GPS świadomie zarządzisz ilością komórek jajowych do wykorzystania – bez zbędnych nadwyżek i dylematów w przyszłości.

Wykonanie badania Genetycznej Predykcji Stymulacji zwiększa efektywność prognozy AIOO® nawet o 20%.

Pamiętaj:

Badanie genetyczne GPSdostępne jest tylko w Laboratoriach Diagnostycznych INVICTA i wykorzystywane tylko i wyłącznie w procedurach in vitro oferowanych w Klinikach INVICTA.

Skontaktuj się z nami, a my  umówimy dla Ciebie wizytę stacjonarną lub online w dogodnym dla Ciebie terminie.

In vitro AIOO® GPS™ w INVICTA - jak zacząć?

Umów się na wizytę do lekarza specjalisty z Kliniki Płodności INVICTA za pośrednictwem telefonu +48 (58) 58 58 800 lub poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie www.

Nasz Konsultant przekaże Ci telefonicznie lub mailowo niezbędne informacje, które pomogą Ci przygotować się do wizyty.

Otrzymasz zestaw przydatnych informacji oraz wykaz badań diagnostycznych, które należy wykonać, by z ich wynikami pojawić się już na wizycie u specjalisty.

Punktem wyjścia do przygotowania się do procedury In vitro AIOO® GPS™ jest wykonanie badania AMH, a następnie badania Genetycznej Predykcji Stymulacji (GPS™).

Już na wizycie u swojego lekarza prowadzącego dowiesz się, jak będzie wyglądać plan leczenia w oparciu o omówione wyniki i Twoją historię. Lekarz przeprowadzi symulację leczenia i omówicie warianty stymulacji. To będzie też idealny czas na zadanie pytań.

Pozostałe elementy procesu będą przebiegać w ramach ustalonej procedury in vitro.

 

Umów się już dziś

In vitro AIOO® GPS™ to opieka profesjonalistów już od pierwszego kontaktu

Krok 1

Pierwsza rozmowa

Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej Konsultanci z naszego E-Centre poprowadzą Cię przez proces przygotowania się do wizyty w Klinice INVICTA. W Klinice poznasz też swojego Opiekuna Pacjenta, który będzie Ci towarzyszyć w całym procesie leczenia i pomoże w kompletowaniu dokumentacji.

Krok 2

Poznanie lekarza prowadzącego

Spotkasz się również ze swoim lekarzem prowadzącym, który będzie Twoim medycznym wsparciem, opracuje cały plan leczenia i będzie go sukcesywnie wdrażać.

Krok 3

Dodatkowe zalecenia

Twój lekarz prowadzący może zlecić konsultację z genetykiem, immunologiem, psychologiem lub embriologiem.

Krok 4

Procedura in vitro

W dniu przeprowadzenia procedury in vitro cały sztab personelu zatroszczy się o wszystkie Twoje potrzeby.

Krok 5

Regeneracja po zabiegu

Po wykonaniu procedury pozostaniesz z nami na kilka godzin w sali pozabiegowej. Będzie to odpowiedni czas na odpoczynek przed powrotem do domu.

Krok 6

Wsparcie informacyjne

Pozostaniemy z Tobą w stałym kontakcie, aby nadzorować powodzenie leczenia In vitro AIOO® GPS™.

 

Historie naszych pacjentów

Personel bardzo profesjonalny i empatyczny, czuliśmy się zaopiekowani od pierwszej wizyty. Teraz jesteśmy szczęśliwymi rodzicami małej Anielki, która jest oczkiem w głowie całej naszej rodziny i wszystkich przyjaciół.

opinia aioo gps 2
Agnieszka i Adam
Warszawa

Specjalne podziękowania dla zespołu lekarzy i wszystkich pracowników. Wszyscy byli uśmiechnięci i profesjonalni od samej pierwszej wizyty.

opinia aioo gps 1
Aleksandra i Wacław
Bydgoszcz

Nasze starania o dziecko trwały już ponad 4 lata. Byłam już zmęczona zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznych, ale cieszę się, że wybraliśmy Klinikę INVICTA. Wszystko potoczyło się naprawdę błyskawicznie i we wspaniałej atmosferze.

opinia aioo gps 3
Dominika i Łukasz
Słupsk

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

 • W procedurze In vitro AIOO® GPS ™ wykorzystujemy autorskie rozwiązania z obszaru sztucznej inteligencji i genetyki, aby podnieść standardy w zakresie skuteczności, bezpieczeństwa i komfortu leczenia.

 • Wszelkich szczegółowych informacji udzieli Wam Opiekun Pacjenta.

  Niezbędne będzie zachowanie standardu wymaganego przy przystąpieniu do procedury in vitro w Klinikach INVICTA uzupełnionego przez badanie AMH i GPS™ przeprowadzone w Laboratorium diagnostycznym INVICTA.

 • Aby skorzystać z procedury In vitro AIOO® GPS ™ niezbędne jest aby wszystkie badania były wykonywane w ramach certyfikowanego systemu Laboratorium INVICTA.

 • AMH (Anti-Müllerian Hormone) jest hormonem produkowanym zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. U kobiet AMH produkowany jest w pęcherzykach w jajniku przez komórki otaczające komórki jajowe gotowe do wzrostu. Poziom AMH nie jest uwarunkowany cyklem miesiączkowym kobiety, tak więc może być badany w dowolnym dniu cyklu.

  Jego poziom zmniejsza się wraz z wiekiem kobiety, w związku z czym jest bardzo dobrym markerem spadku płodności, w tym przedwczesnego wygasania czynności jajników. Z kolei u pacjentek z PCOS (Zespół Policystycznych Jajników) poziom AMH jest znacząco podwyższony.

 • INHIBINA B służy do oceny rezerwy jajnikowej. Inhibina B wytwarzana jest przez komórki ziarniste wczesnych pęcherzyków antralnych. Jej stężenie we wczesnej fazie folikularnej odzwierciedla liczbę oraz jakość pęcherzyków jajnikowych. Istnieje dodatnia korelacja pomiędzy stężeniami Inhibiny B i liczbą pęcherzyków antralnych ocenianych w badaniu ultrasonograficznym, w początkowych dniach cyklu miesiączkowego.

 • Wykorzystanie sztucznej inteligencji do optymalizacji procedury leczenia in vitro w Klinice INVICTA jest całkowicie bezpieczne. AI wspomaga lekarzy w analizie danych medycznych oraz w podejmowaniu decyzji klinicznych, co eliminuje potencjalne błędy ludzkie i podnosi jakość opieki nad pacjentami.

 • Leczenie in vitro z wykorzystaniem sztucznej inteligencji oraz genetyki to innowacyjny kierunek w medycynie rozrodczości, który dostępny jest w Polsce wyłącznie w Klinice INVICTA. Osoby poszukujące wsparcia w spełnieniu swojego marzenia o rodzicielstwie mogą być pewne, że w Klinice INVICTA mają dostęp do unikatowej, skutecznej i bezpiecznej opcji leczenia.

 • Oczywiście tak. Serdecznie zapraszamy pacjentów nie tylko z Polski, ale również z zagranicy.

Umów się już dziś

Rozwiązania dotyczące leczenia niepłodności

Poczytaj więcej

Infolinia

Pn-Pt.: 7:00 - 20:00
Sb.: 7:00 - 15:00

Formularz kontaktowy

Masz do nas pytania? Napisz. Odzwonimy do Ciebie.