Niezależnie od tego, czy staracie się o dziecko od dłuższego czasu, czy dopiero dowiedzieliście się o tym, że in vitro jest dla Was najlepszym rozwiązaniem, w Starachowicach możecie otrzymać dofinansowanie na leczenie niepłodności w ramach procedury in vitro z wykorzystaniem własnych komórek pary (komórka jajowa i nasienie).
Program finansowany jest ze środków otrzymanych od Gminy Starachowice
Program in vitro z dofinansowaniem w Starachowicach został zakończony.
O wznowieniu realizacji programu będziemy informować na bieżąco.
W każdym programie leczenia niepłodności z dofinansowaniem możecie spodziewać się stałych kroków, przez które pomoże Wam przejść dedykowany Opiekun – najpierw z Contact Center, a następnie już bezpośrednio z kliniki.
Zgłosić możecie się przez wypełnienie formularza na stronie, dzwoniąc na numer (58) 58 58 800 lub osobiście w Klinice INVICTA. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w dogodny dla Ciebie sposób, a my przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy.
Sprawdzamy Wasze zgłoszenie i kontaktujemy się z Wami. Jeżeli spełniacie wymogi formalne, umawiamy pierwszą konsultację z lekarzem.
Podczas pierwszej wizyty lekarz ocenia, czy w Waszej sytuacji możliwa jest realizacja leczenia in vitro.
W dalszym procesie udziału w programie leczenia niepłodności dedykowany Wam Opiekun z kliniki, przeprowadzi Was przez wszystkie etapy formalne, jak i sam proces leczenia in vitro oraz starania o wymarzone dziecko.
Refundacja in vitro może obejmować jedną lub kilka prób, w zależności od programu w danej miejscowości.
Programy in vitro mogą pomóc Wam w spełnieniu marzenia o pełnej rodzinie.
Sprawdź, czy są dla Was.
Być może zastanawiacie się, ile kosztuje zapłodnienie in vitro w Starachowicach? W tym mieście, w ramach dofinansowania otrzymacie 5 000 zł na procedurę zapłodnienia pozaustrojowego z wykorzystaniem własnych gamet pary (dawstwo partnerskie). Poniżej możecie sprawdzić, co wchodzi w skład zapłodnienia in vitro.
Procedura zapłodnienia pozaustrojowego z wykorzystaniem własnych gamet pary (dawstwo partnerskie) powinna objąć przeprowadzenie przynajmniej następujących elementów:
1. porady lekarskie;
2. przeprowadzenie badań zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 23 października 2015r. w sprawie wymagań zdrowotnych dla kandydata na dawcę komórek rozrodczych w celu dawstwa partnerskiego i dawstwa innego niż partnerskie oraz dla biorczyni komórek rozrodczych i zarodków oraz szczegółowych warunków pobierania komórek rozrodczych w celu zastosowania w procedurze medycznie wspomaganej prokreacji;
3. badania USG w celu oceny procesu stymulacji jajeczkowania;
4. badania estradiolu w celu oceny endokrynnej funkcji rozwijających się pęcherzyków Graafa;
5. badania progesteronu w celu oceny endokrynnej funkcji rozwijających się pęcherzyków Graafa;
6. znieczulenie anestezjologiczne;
7. punkcja jajników w celu pobrania komórek jajowych;
8. preparatyka nasienia;
9. zapłodnienie pozaustrojowe metodą IVF lub ICSI oraz nadzór nad rozwojem zarodków;
10. hodowlę zarodków;
11. transfer zarodków do macicy;
12. przygotowanie zarodków do przechowywania – kriokonserwacja.
W ramach Programu kobieta i mężczyzna mają prawo skorzystać trzykrotnie ze zindywidualizowanej procedury wspomaganego rozrodu. Kolejny cykl pobrania i zapłodnienia komórki jajowej nie może być wykonany bez wykorzystania wszystkich wcześniej uzyskanych i przechowywanych zarodków.
Sprawdź naszą klasyczną, pełną ofertę leczenia in vitro, którą realizujemy dla par z całej Polski, niezależnie od wieku i miejska zamieszkania.