Niezależnie od tego, czy staracie się o dziecko od dłuższego czasu, czy dopiero dowiedzieliście się o tym, że in vitro jest dla Was najlepszym rozwiązaniem, w Warszawie możecie otrzymać dofinansowanie na leczenie niepłodności w ramach miejskiego programu in vitro.
Program wspófinansowany ze środków
otrzymanych od Miasta Stołecznego Warszawy
W każdym programie leczenia niepłodności z dofinansowaniem możecie spodziewać się stałych kroków, przez które pomoże Wam przejść dedykowany Opiekun – najpierw z Contact Center, a następnie już bezpośrednio z kliniki.
Program współfinansowany przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawa (umowa nr UMIA/PZ/B/VI/1/1/IVF/36/20-22).
Zgłosić możecie się przez wypełnienie formularza na stronie, dzwoniąc na numer (58) 58 58 800 lub osobiście w Klinice INVICTA (ul. Złota 6, Warszawa). Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w dogodny dla Ciebie sposób, a my przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy.
Sprawdzamy Wasze zgłoszenie i kontaktujemy się z Wami. Jeżeli spełniacie wymogi formalne, umawiamy pierwszą konsultację z lekarzem.
Podczas pierwszej wizyty lekarz ocenia, czy w Waszej sytuacji możliwa jest realizacja leczenia in vitro.
W dalszym procesie udziału w programie leczenia niepłodności dedykowany Wam Opiekun z kliniki, przeprowadzi Was przez wszystkie etapy formalne, jak i sam proces leczenia in vitro oraz starania o wymarzone dziecko.
Refundacja in vitro może obejmować jedną lub kilka prób, w zależności od programu w danej miejscowości.
Programy in vitro mogą pomóc Wam w spełnieniu marzenia o pełnej rodzinie.
Sprawdź, czy są dla Was.
Być może zastanawiacie się, ile kosztuje zapłodnienie in vitro w Warszawie? W tym mieście, w ramach dofinansowania otrzymacie do 6 000 zł do leczenia in vitro, w zależności od tego, jakie są Wasze potrzeby. Poniżej możecie sprawdzić, jakie procedury są zawarte w Programie dofinansowanym przez Urząd Miasta Warszawa i jaka jest cena programu dla Was.
Urząd Miasta Warszawa w ramach programu dofinansowania in vitro pokrywa do 6 000 zł.
Program przewiduje dofinansowanie do procedury składającej się z:
Różnicę pomiędzy całkowitym kosztem procedury, a dofinansowaniem, ponoszą pacjenci. Pozostałe koszty mogą obejmować m.in. badania laboratoryjne (kwalifikacyjne, hormonalne, infekcyjne, genetyczne, nasienia etc.), dodatkowe konsultacje specjalistyczne, koszty leków, a także – jeśli wystąpią wskazania – dodatkowe procedury (zabiegowe, embriologiczne, diagnostyczne) oraz transfery kriokonserwowanych zarodków.
Sprawdź naszą klasyczną, pełną ofertę leczenia in vitro, którą realizujemy dla par z całej Polski, niezależnie od wieku i miejska zamieszkania.