W Klinikach INVICTA diagnozujemy i leczymy problemy związane z układem moczowo-płciowym kobiet i mężczyzn. Określamy przyczynę problemu oraz dobieramy odpowiednią terapię. Leczymy m. in. stany zapalne, nietrzymanie moczu, infekcje, choroby nerek, moczowodów, a w przypadku mężczyzn również impotencję.
W ramach poradni urologicznej oferujemy:
W ramach opieki nad Pacjentkami oferujemy cały wachlarz urologii kobiecej. Dodatkowo opiekujemy się również pacjentkami zmagającymi się z kłopotami uroginekologicznymi. Uroginekologia to unikalny zakres usług pozwalający na wyleczenie m. in. wysiłkowego nietrzymania moczu, związanego z opuszczeniem macicy i zmianą kąta nachylenia cewki moczowej, wymagającego współpracy ginekologa i urologa. W poradni uroginekologicznej prowadzimy pacjentki przed leczeniem urologicznym (związanym z nietrzymaniem moczu) oraz oferujemy im stałą opiekę już po leczeniu.
U naszych Pacjentek wykonujemy m. in.:
W ramach opieki nad Pacjentami proponujemy szeroką ofertę dostosowaną do potrzeb panów, która obejmuje m.in. zabiegi z zakresu urologii estetycznej i biopsje jąder wykonywane w ramach diagnostyki i leczenia niepłodności męskiej. Nowością wśród zabiegów jest m.in wazektomia, całkowicie bezpieczna i najskuteczniejsza metoda antykoncepcji.
U naszych Pacjentów wykonujemy m.in:
Konsultacja ze specjalistą urologiem, zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn zalecana jest profilaktycznie w każdym wieku. Natomiast konieczna jest wtedy, kiedy pojawiają się jakiekolwiek niepokojące objawy ze strony układu moczowo-płciowego, np. bóle w okolicy lędźwiowej, krwiomocz, problemy z oddawaniem moczu: ból podczas oddawania moczu, ból w dole brzucha, nietrzymanie moczu, ból lub powiększenie jądra.
W ramach profilaktyki raka gruczołu krokowego, kontrolna wizyta u urologa zalecana jest wszystkim mężczyznom, którzy ukończyli 50 rok życia. Jeśli w rodzinie mężczyzny występowały wcześniej problemy z prostatą, warto aby do lekarza zgłosił się już po ukończeniu 40 roku życia.
Wizyta w poradni urologicznej Kliniki INVICTA jest możliwa bez skierowania, warto jednak przygotować dokumentację medyczną związaną z przebytym leczeniem lub wyniki innych badań diagnostycznych, wykonanych do tej pory.