Niezależnie od tego, czy staracie się o dziecko od dłuższego czasu, czy dopiero dowiedzieliście się o tym, że in vitro jest dla Was najlepszym rozwiązaniem, w warmińsko-mazurskim możecie otrzymać dofinansowanie do 6 000 zł w przypadku procedury zapładniania partnerskiego i innego niż partnerskie – oraz do 3 000 zł w przypadku procedury adopcji zarodka.
Zapisy do programu dla chętnych par trwają od 26 marca do 5 kwietnia 2024 r.
Więcej informacji w zakładce Zgłoszenie
Program jest finansowany
przez województwo warmińsko-mazurskie
W każdym programie leczenia niepłodności z dofinansowaniem możecie spodziewać się stałych kroków, przez które pomoże Wam przejść dedykowany Opiekun – najpierw z Contact Center, a następnie już bezpośrednio z kliniki.
Zapisy do programu dla chętnych par rozpoczynają się 26 marca 2024 r. o godzinie 8:00 i potrwają do 5 kwietnia 2024 r. do godziny 15:00.
Zgłoszenie chęci udziału w programie będzie się odbywać:
– telefonicznie pod nr telefonu tel: 58 58 58 800 wew.4
– mailowo: e-mail: kln@invicta.pl (wymagane jest podanie w mailu danych kontaktowych: imienia i nazwiska oraz numeru telefonu)
– osobiście w każdej klinice INVICTA
Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w dogodny dla Ciebie sposób, a my przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy.
Pary chcące wziąć udział w Programie będą przyjmowane do kwalifikacji zgodnie z kolejnością zapisów. Kliniki mogą zakwalifikować określoną w Programie i zgodną z przyznanym dofinansowaniem liczbę par. Dlatego zachęcamy do jak najszybszego zgłaszania się!
Warunkiem niezbędnym do uzyskania dofinasowania jest spełnienie wymogów formalnych określonych w Programie oraz zakwalifikowanie pary pod względem medycznym przez lekarza Kliniki Invicta.
Kwalifikacja do Programu:
pary, które nie mogą zrealizować planów rozrodczych poprzez spontaniczną koncepcję, i które spełniają następujące kryteria:
Kryteria wykluczenia z Programu dotyczącego zastosowania leczenia metodą zapłodnienia pozaustrojowego stanowią:
1. Dla par przystępujących do procedury zapłodnienia pozaustrojowego w ramach dawstwa partnerskiego:
2. Dla par przystępujących do procedury zapłodnienia pozaustrojowego w ramach dawstwa innego niż partnerskie – dawstwo męskich komórek rozrodczych:
3. Dla par przystępujących do procedury zapłodnienia pozaustrojowego w ramach dawstwa innego niż partnerskie w przypadku dawstwa żeńskich komórek rozrodczych lub do procedury adopcji zarodka:
Każda para zakwalifikowana do Programu ma prawo do skorzystania z dofinasowania jednej, zindywidualizowanej procedury medycznie wspomaganej reprodukcji:
Podczas pierwszej wizyty lekarz ocenia, czy w Waszej sytuacji możliwa jest realizacja leczenia in vitro.
Na część kliniczną procedury zapłodnienia pozaustrojowego składa się:
Na część biotechnologiczną procedury zapłodnienia pozaustrojowego składa się:
Programy in vitro mogą pomóc Wam w spełnieniu marzenia o pełnej rodzinie.
Sprawdź, czy są dla Was.
Do Programu mogą przystąpić pary, które nie mogą zrealizować planów rozrodczych poprzez spontaniczną koncepcję, u których stwierdzono i potwierdzono dokumentacją medyczną, bezwzględną przyczynę niepłodności lub nieskuteczne, zgodne z rekomendacjami i standardami praktyki lekarskiej leczenie niepłodności w okresie 12 miesięcy poprzedzających zgłoszenie do Programu oraz spełniają następujące kryteria:
W okresie realizacji programu para może skorzystać z jednokrotnego dofinansowania do procedury zapłodnienia pozaustrojowego w ramach dawstwa partnerskiego lub innego niż partnerskie (dawstwo żeńskich komórek rozrodczych oraz dawstwo męskich komórek rozrodczych) lub do programu adopcji zarodka.
Każda para zakwalifikowana do Programu ma prawo skorzystać z dofinansowania jednej, zindywidualizowanej procedury:
Pary biorące udział w Programie mają możliwość realizacji Programu we wszystkich Klinikach INVICTA:
Część kliniczna – w tym kwalifikacja do Programu
Część biotechnologiczna tylko w Klinikach:
Sprawdź naszą klasyczną, pełną ofertę leczenia in vitro, którą realizujemy dla par z całej Polski, niezależnie od wieku i miejska zamieszkania.