Bezpłatna konsultacja po niepowodzeniu in vitro

Bezpłatna konsultacja po niepowodzeniu in vitro

FAQ

  • Nieudane in vitro z powodu nie zagnieżdżenia się zarodka może mieć wiele przyczyn. Od nieprawidłowości w budowie macicy, poprzez zaburzenia funkcji błony śluzowej, po niestabilną gospodarkę hormonalną i przyczyny immunologiczne.

  • Nie każda próba in vitro kończy się sukcesem. Co jeśli kolejny transfer zakończył się niepowodzeniem? Z pewnością nie należy się poddawać. Być może to czas aby skonsultować się ze specjalistami z Klinik INVICTA, którzy pomogą na każdym etapie leczenia i będą czuwać od momentu zapłodnienia in vitro, aż po szczęśliwe narodziny Twojego dziecka.

  • Zdania w tej kwestii są podzielone – wiele zależy od indywidualnej sytuacji. Najczęściej nie wyznaczamy górnej granicy, a przy każdym kolejnym podejściu stosujemy modyfikacje strategii leczenia, aby była ona jeszcze lepiej dopasowana do stanu zdrowia przyszłej mamy.

  • W Klinikach INVICTA skuteczność zapłodnienia in vitro u pacjentek przed 35. rokiem życia po pierwszej próbie wynosi aż 72% (podczas gdy średnia europejska skuteczność wg raportu EIM wynosi ok. 40%).

Data utworzenia

lek. Joanna Szczyptańska

Specjalista ginekologii i położnictwa

Klinika w Gdyni

Poczytaj więcej